Rendi boks Tallinnas

Hinnakiri

Boksi suurusHind 1 nädalHind 4 nädalat
L17€+10% müügist 65€+10% müügist
M15€+10% müügist55€+10% müügist
S13€+10% müügist45€+10% müügist
Riiulirent ja üksikute toodete müük kokkuleppel.
Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Info müüjale

Kui oled boksi broneerinud kodulehel või kirbukas kohapeal, siis võtame ise ühendust kohe, kui meil on Sulle boks pakkuda. See aeg korrasta oma kapid ja riiulid ning pane valmis kõik hea kaup, mis on seisma jäänud ja ootab teise ringi võimalust.

Lisaks riietele ja jalanõudele ootame müüki ka raamatuid, nõusid, ehteid, mänguasju, väike-elektroonikat jne. Kuna oleme kirbukas, siis ainult uut kaupa meil müüa ei tohi.

Kui oleme helistanud ja pakkunud boksi, saad tulla asjadega kohapeale. Müügiks kõik vajalik on meie poolt ja juba hinna sees: riidepuud, hinnasildid kinnitustega ja turvaelemendid. Lisaks aitame alati hea meelega nõu ja jõuga!

Boksirendi eest tuleb tasuda kohe lepingut tehes ning Tallinna kaupluses hiljem arveldades lisaks 10% müügitulust (arvesta sellega kohe hindu määrates).

Toodetele hinnad määrad ise. Pane alati selline mõistlik hind, millega ise oleksid antud asja nõus ostma teiselt ringilt. Too müüki kindlasti vaid terveid ja korralikke asju ning vastavalt hooajale!

On väga oluline, et hinnasildile on selgelt ja arusaadavalt märgitud boksi number ja hind! Silte sodida ei tohi ning sellised tooted jäävad müümata.

Kui soovid teha allahindluseid, siis selleks vajaliku allahindluse sildi saad meie käest kassast ning selle lisamiseks ei pea isegi kohale tulema.

Ära pane boksi liiga täis, kuna sellisel juhul on ebamugav asju vaadata ning Sinu müük kannatab sellega. Võid iga kell kaupa juurde tuua ja vahetada. Seega soovitame vähemalt kord nädalas oma boksile pilk peale heita.

Soovi korral võid alati boksirenti edasi pikendada. Selleks anna meile soovist teada ja arveldame siis, kui saad kohapeale tulla.

Oma boksist teenitud müügitulu saad kontrollida igal ajal meili, telefoni või meie sotsiaalmeedia kanalite kaudu.

Müügitulu saab välja võtta kasvõi iga päev, kuid selleks on vaja kohapeale tulla ja allkiri anda. Suuremate summade puhul teeme ülekande, mis võib
aega võtta kuni nädal.

Tooted, mida müüme oma e-poes ning reklaamime oma sotsiaalmeedia kanalites, valime välja ise ning teeme seda nii tihti, kui jõuame.
E-poes müügisolevatele toodetele on hinnale lisatud kuni 8€ ning boksirentniku jaoks ei muuda see midagi.

E-poest ja kauplusest ostetud kaupa me ümber ei vaheta ega tagasi võta ning saatmiskulud tasub ostja.

Rendiperioodi lõppedes tuleb viimasel päeval tulla vähemalt tund aega enne sulgemist oma boksi lõpetama.

Tallinna boksi broneerimiseks, saada päring.

Vali Boksi suurus:

Kandideeri meile tööle ja saada oma CV sarapuukirbukas@gmail.com